Mozaika Klimatyczna

Warsztaty stacjonarne w Warszawie

06.09.24 / godz. 10:00

Mozaika Klimatyczna

Mozaika Klimatyczna to interaktywne, oparte na najlepszej wiedzy naukowej warsztaty na temat zmian klimatu z elementami analityki trendów.
Warsztaty mają formę pracy zespołowej. Uczestnicy poznają przyczyny i mechanizmy globalnego ocieplenia na podstawie słynnych raportów klimatycznych ONZ (raporty IPCC).
W warsztatach wzięło dotąd udział 1,5 miliona osób w 150 krajach świata.
Wiele międzynarodowych firm i korporacji szkoli przy pomocy Mozaiki Klimatycznej 100% swoich pracowników na całym świecie.
Warsztaty będą okazją do po rozmowy na temat najczęściej spotykanych klimatycznych mitów i znaczeniu języka, jakim posługujemy się mówiąc o klimacie.
Miejsce warsztatu: Warszawa. Szczegóły lokalizacji zostaną przekazane osobom zarejestrowanym. Maksymalna liczba uczestników i uczestniczek – 16 Koszt udziału za osobę –  595 zł.
ZAGADNIENIA Przystępne wyjaśnienie przyczyn, skutków oraz fizycznych mechanizmów zmian klimatu Obalanie powszechnych mitów na temat zmian klimatu Przykłady klimatycznego greenwashingu Wymiana osobistych refleksji i odczuć na temat kryzysu klimatycznego Rozmowa na temat efektywnych i mniej efektywnych działań dla zatrzymania zmian klimatu
PROWADZĄCE
Katarzyna Udrycka Popularyzatorka wiedzy o klimacie i bioróżnorodności.
Moderatorka, trenerka, instruktorka i Koordynatorka krajowa międzynarodowych warsztatów Mozaika Klimatyczna (Climate Fresk).
Ekspertka programu Climate Leadership Centrum UNEP/Grid-Warszawa.
Wykładowczyni wizytująca Akademii L. Koźmińskiego, Collegium Civitas i Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych. Autorka artykułów na tematy ekologiczne, w tym na temat greenwashingu (m.in. w Magazynie Pismo).
Sylwia Jedyńska Menedżerka ds. sustainability w Group One, arbitrzyni w Komisji Etyki Reklamy, w Group One połączyła wieloletnie doświadczenie w komunikacji marketingowej z pasją do ochrony klimatu i środowiska, które realizowała w ramach projektów w Fundacji Sendzimira i Polskim Alarmie Smogowym, współzałożycielka inicjatywy Strefa Mieszkańców i Zieleń zamiast betonu. Moderatorka warsztatów Mozaika Klimatyczna. Mama Zosi i Stefci, do pracy jeździ rowerem.